Uncategorized

NOWA PLAYLISTA

Dzisiaj przygotowałem playlistę do pracy, do obudzenia się. Zauważyłem, że jak robię w nocy lub wieczorem playlistę to wyszukuję takich bardziej chillujących kawałków, więc postanowiłem znaleźć coś na rano, coś bardziej energetyzującego. Mamy tu więc różności o brudnym brzmieniu gitar, ale nie za ciężko. Mam nadzieję, że tak ja ja popląsacie sobie do tego robiąc poranną kawę, jedząc śniadanie, wyprowadzając psa, szykując dzieciaki do szkoły, a może już jadąc autem, komunikacją miejską czy na rowerze. Gdziekolwiek będziecie mam nadzieję, że Wam pomoże się rozbudzić i wprawi w mniej zaspany nastrój.

Swoją drogą to czy pamiętacie kampanię H&M w której brał udział Iggy? To tak w nawiązaniu do playlisty i tego czym ostatnio się zajmuję w wolnej chwili:

https://www.instagram.com/totallyconfused.pl/

Kampania dotyczyła ponownego wykorzystania zużytych ubrań – do 2030 roku H&M planuje recyclingować wszystkie swoje ubrania. Już teraz można przynosić do sklepów i wrzucać do pojemników stare, niepotrzebne ciuchy, które są poddawane recyclingowi. Jak bardzo ma się to do prawdy – nie wiem.

Widziałem kiedyś program gdzie gość wrzucał wraz z z ciuchami do recyclingu nadajnik żeby śledzić gdzie faktycznie jadą te ciuchy i czasem po prostu były składowane na jakiś wielkich śmietniskach. Nie wiem jak jest w przypadku H&M-u, biorąc też pod uwagę ich aferę z produkcją ciuchów i różne podejrzane praktyki, ale koncept jest słuszny i sama kampania może choć trochę pokaże, że warto albo recyclingować ciuchy, które chcemy wyrzucić, albo je oddać, sprzedać komuś, żeby zyskały nowe życie. No i ten Iggy…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *