Uncategorized

CZEŚĆ ! (#1)

Cześć, to znowu ja! Tym razem po prowadzeniu bloga fotograficznego, potem muzyczno filmowego stwierdziłem, że chciałbym zrobić coś bardziej sprecyzowanego. Prawie codziennie wracam myślami do lat 90-tych. Nie robię tego celowo – czasami po prostu jakaś płyta, fragment filmu, gif, jakieś zaslyszane zdanie, specyficzny zapach czy smak cofają mnie do sytuacji sprzed lat, do czasów mojego nastoletniego życia (swoją droga cały czas łapię się na tym, że myślę, że lata 90-te skończyły się dopiero co, a mamy teraz coś koło roku 2000…)

Pomyślałem, że blog będzie fajnym miejscem na pisanie o takich rzeczach, ale nie chcę ograniczać się jedynie do zdań typu: ” Pamiętam jak to w latch 90-tych..) Chciałbym, żeby ten blog był miejscem gdzie każdy będzie mógł znaleźć dobrą muzykę (nie tylko tą powstałą w latch 90-tych, ale też taką która mnie wtedy inspirowała, która nawiązuje do czegoś z 90-tych, albo ma po prostu, nazwijmy to: „90s vibe”). Chciałbym też żebyście mogli oglądać tutaj ładne rzeczy, żebyście mieli szansę odkryć coś czego nie wiedzieliście wcześniej o zespole, filmie, a czasem poczytali nawet coś mądrego (chociaż nie obiecuję). Aha i będzie pewnie pełno gifów, bo je uwielbiam!I 

Po prawej widzicie odnośnik do blogowego konta na Instagramie, które ma dużo fajnych rzeczy związanych z tatami 90-tymi. Po prawej jest też link do konta na Spotify, które założyłem z myślą właśnie o blogu. Będę tam publikowała w miarę regularnie playlisty przygotowane tematycznie specjalnie dla Was i nawiązujące do tego o czym akurat piszę (jeśli ktoś z Was będzie miał problemy z odtwarzaniem to śmiało piszcie do mnie,a postaram się coś poradzić. Myślę jednak, że wszystko powinno działać okej). 

Myślę, ze nie ma sensu pisać więcej o tym co będziecie tutaj mogli znaleźć, a czego nie. Chciałbym po prostu czerpać radochę z prowadzenia tego bloga i dzielić to z Wami. To tyle o mnie – zaczynajmy!

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz